Vezetővé válni

Rengetegen kérdezik tőlem, hogy mit is csinálunk ECyD-en? Mit takar a neve? Mi a célunk? Miben különbözünk a többi katolikus közösségtől? Szeptembertől vezetjük Molnár Szabival a Szent Benedek Iskolaközpont ötödik évfolyamos fiúk ECyD csapatát. Azoknak, akik ekkor...

bővebben

Egység és sokszínűség

Ezzel a két szóval tudnám legrövidebben és legjobban jellemezni múlt heti római tapasztalataimat. Június 5-9-ig a közép- és nyugat-európai Regnum Christi tartomány egyedüli magyar küldötteként részt vettem azon a Rómában tartott találkozón, melyen az első és második...

bővebben

Napi elmélkedés

Iratkozzon fel napi elmélkedésünkre