Keresztút Budafokon – Képes beszámoló
5 év után, március 9-én újra együtt imádkoztuk sok-sok családdal a keresztút állomásait a Budafoki Kálváriára felmenve.
Kisgyermekes édesanyák lelki délutánja
Március 23-án kisgyermekes édesanyákkal imádkoztunk, beszélgettünk arról a csodálatos dologról, hogy anyaságunk által Isten teremtő munkájában miként részesedünk. A háromórás alkalom megmutatta, hogy ennyi idő alatt is nagy dolgokat tud véghez vinni Isten a lelkekben....
Búcsúzunk Szőnyi Esztertől…
Búcsúzunk Esztertől, aki 16 éven keresztül volt missziós munkatársunk. Eszter kedvességével és alázatos jelenlétével a Regnum Christi sokféle tevékenységét segítette. Az elmúlt években rengeteget tett a Vándor Evangélium Apostoli Imaszolgálatunkért, és néhány éve ő...


