Beszámolók a Nightfeverről / Októberben folytatjuk!

Palásthy Levi beszámolója Nyár elején tartottuk meg az idei harmadik, imádsággal és zenés áhítattal egybekötött Nightfevert. Az esemény a Váci utcai Szent Mihály templom feldíszítésével kezdődött. A kis csapat pillanatok alatt végzett a gyertyák és plakátok...

bővebben

Napi elmélkedés

Iratkozzon fel napi elmélkedésünkre