ECyD fiútábor Zalalövőn

A népi mondás azt állítja, hogy minden jó, ha a vége jó. Ezért a vakáció végén fel szeretném frissíteni idei ECyD-es táborunk élményeit. Nekünk idén ezzel kezdődött a nyarunk. Még meg sem tartottuk a Te Deum misét az iskolában, de mi igyekeztünk már élvezni a nyári...

bővebben

Egy misszió legszebb pillanatai

Idén nyáron egy hihetetlen misszión vettem részt, hála a Szent Mihály gyermekotthon gyerekeinek. Nekem ez volt az első hosszabb misszióm,  ellenben a csapatban voltak többen is, akik már több éve visszajártak erre a csodálatos helyre. Először egy kicsit tartottam...

bővebben

Napi elmélkedés

Iratkozzon fel napi elmélkedésünkre